Par mums

Gandrīz ikvienam no mums bērnība saistās ar klasisko “Selga” cepumu un saldo vafeļu garšu, kas pazīstama jau pusgadsimta garumā. Kopš 1956. gada zīmols “Selga” ir pierādījis savu izaugsmi un spēju mainīties līdzi laikam, saglabājot kvalitātes tradīcijas, papildinot sortimentu ar moderniem cepumu un vafeļu veidiem, kā arī to jaunām garšām.

“Selga” cepumi ir vieni no iecienītākajiem Latvijā un tieši zīmols “Selga” ir līderis cepumu segmentā – gandrīz katra trešā iegādātā cepumu paciņa ir “Selga”. Ik dienas “Selga” saldumu meistari strādā pie tā, lai Latvijas iedzīvotāji var baudīt un lepoties ar vēsturisko “Selga” zīmolu, kas rada tradīcijām bagātus un mūsdienīgus cepumus un vafeles.

Kopš seniem laikiem vārds selga nozīmē drošāko vietu jūrā, kur zvejnieki meklē patvērumu vētras laikā, taču mēs “Selga” produktus raksturojošo zilo krāsu saistām ar uzticamības, pastāvības un apņēmības simbolu, ko uzskatām par konstantu kā cilvēka dzīvē, tā “Selga” produktu kvalitātē ar nebeidzamām, jaunām produktu attīstības iespējām.

Šobrīd “Selga” klāstā ietilpst klasiskie cepumi, maizcepumi, dubultie cepumi un cepumi ar dažādām garšām, lai katrs sev atrastu tīkamāko. Savukārt pavisam nesen “Selga” laida klajā “Selga Salty” sēriju, ko veido četri jauni produkti – dubultie tomātu krekeri ar siera pildījumu, cepumu bumbiņas ar sāli, kliņģerīši ar sāli un sāļie krekeri, kas jau ir kļuvuši iecienīti Latvijas iedzīvotāju vidū. “Selga” ģimenei pieder arī kraukšķīgās saldās un sāļās vafelītes.

“Selga” cepumi un vafeles lieliski papildina cienastu galdu gan svētkos, gan ikdienā, jo ar tiem var mieloties, gan tikko izņemot no paciņas, gan iekļaujot tos dažādos gastronomiskos eksperimentos virtuvē, piemēram, gatavojot siera torti ar “Selga” cepumiem vai īpašās, sāļās brokastu vafeles ar piedevām, ko sirds vien kāro.

Katrs “Selga” produkts ir cepts ar rūpību un mīlestību, lai piešķirtu gardi pozitīvu noskaņu Tavai ikdienai! Un tas nebūt nav viss. Jau drīzumā “Selga” Tevi pārsteigs ar vēl vairākiem jauniem produktiem!

SIA „Orkla Confectionery & Snacks Latvija”, 2016