Ilgtspēja

Ilgtspēja

Mēs nepārtraukti strādājam, lai nodrošinātu labāko produktu kvalitāti un garšu, vadoties pēc tirgus tendencēm un patērētāju pieprasījuma.

Cik ilgtspējas ietilpst vienā selgas kvadrātiņā?

Paaudžu mīlestība pret zīmolu nes ne tikai lielu gandarījumu, bet arī lielu atbildību. Tādēļ rūpējamies gan par labu garšu, gan vidi, izejvielām, ražošanas procesu, iepakojumiem un citām ar ilgtspēju saistītām lietām.

Uzturs un labsajūta

Mēs tiecamies piedāvāt produktus, kas apvienotu sevis iepriecināšanu un pārdomātu uzturu.

Labs piemērs ir Selga Nature. Šeit atradīsiet tādus produktus kā maizcepumus un auzu cepumus, kā arī jaunāko lepnumu – sausmaizītes. To ražošanā izmantojam inovatīvu termiskās apstrādes tehnoloģiju, kas ļauj ražot bez pievienotām taukvielām. Produktu sastāvā ir vismaz 50% sēklu, daudz šķiedrvielu, un tie ir lielisks proteīna avots. 

Produktu kvalitāte

Ar veselīgākām alternatīvām esam papildinājuši arī klasisko cepumu sortimentu. Šim nolūkam radījām pilngraudu kvadrātiņus un kvadrātiņus bez cukura.

Ilgtspējīgi izejmateriāli

Mēs rūpējamies, lai uzlabotu visu Selgas produktu sastāvu. Jau šobrīd esam atteikušies no palmu eļļas cepumos un pakāpeniski samazinām arī pievienotā cukura daudzumu.

Produktu kvalitāte
Produktu kvalitāte

Produktu kvalitāte

Mūsu galvenais mērķis ir gādāt, lai produkti būtu nemainīgi droši, pārbaudīti un garšīgi. Liela nozīme šajā procesā ir piegādātājiem. Mēs veicam rūpīgu atlasi un uzsākam sadarbību tikai ar pārbaudītiem un uzticamiem izejvielu partneriem.

Rūpes par kvalitāti ir nemainīgas visos posmos – pat tad, kad produkts jau nonācis pie pircēja. Mēs ar lielu atbildību sekojam līdzi atsauksmēm un jautājumiem.

Ilgtspējīgi izejmateriāli
Ilgtspējīgi izejmateriāli

Ilgtspējīgi izejmateriāli

Mēs aktīvi strādājam, lai Selgas produktus ražotu no ilgtspējīgi iegūtiem izejmateriāliem, kas iepirkti no atbildīgiem piegādātājiem, pēc iespējas izvēloties vietējos ražotājus.

Lielu uzmanību pievēršam arī iepakojumam, kas ražots no pārstrādājamiem materiāliem. Arī transportējot produktus mūsu sadarbības partneriem, domājam par to, lai process būtu pēc iespējas dabai draudzīgāks. Tādēļ arī mūsu sekundārais jeb transporta iepakojums ražots no ilgtspējīgi iegūta kartona.

Atbildība pret vidi
Atbildība pret vidi

Atbildība pret vidi

Ilgtspējīga ražošana ir mūsu prioritāte. Tādēļ lepojamies, ka Selgas produkti top Ādažos, jaunajā Orkla Biscuits Production ražotnē, kas ir progresīvākā un lielākā Baltijā un Ziemeļvalstīs. Šeit mēs varam īpaši efektīvi sekmēt siltumnīcefekta gāzu samazinājumu, izvēlēties transporta risinājumus bez fosilās degvielas, kā arī izmantot dabai draudzīgus izejmateriālus.
Rūpes par cilvēkiem un sabiedrību
Rūpes par cilvēkiem un sabiedrību

Rūpes par cilvēkiem un sabiedrību

Rūpes par cilvēkiem un sabiedrību mums ir tikpat nozīmīgas kā jebkurš cits ilgtspējas aspekts. Mūsu darbiniekiem uzņēmumā un ražotnēs sniedzam iespēju ikdienu pavadīt tīkamā un labbūtības principiem atbilstošā vidē. Turklāt visiem nodrošinām apmaksātu veselības apdrošināšanu, kā arī apmaksātas pusdienas un transportu.

Protams, gādājam arī par pircēju labbūtību. Šim nolūkam gatavojam gan izglītojošus materiālus, gan rīkojam un atbalstām dažādus izklaidējošus un kultūras pasākumus. Īpašu uzmanību pievēršam saturam par sabalansēta uztura un fizisko aktivitāšu nozīmi, kā arī iepakojumu šķirošanu.